Basında Biz

Eva Botanica Beauty Kurucusu Julia Işık cilt bakım önerilerini Quality okurları için anlattı.

Dünyada doğallığa dönüş neden yükselen trend oldu? Bu konuda neler söylersiniz?

Tüm dünyada doğal saçlara, doğal yüze, doğal cilde ve doğal güzelliğe dönüş çağrısı yapılıyor. Eskiden kapatıcılar, abartılı makyaj gözdeyken, günümüzde artık doğallık, sadelik, zinde ve sağlıklı görünüm ön planda. Dönem sadeleşme, doğal güzelliği ortaya çıkarma dönemi. İletişim çağında bilgiye çok kolay ulaşıyoruz. Dolayısıyla bilgi insanları daha bilinçli getiriyor, beslenmede olsun güzellikte olsun doğallık ve doğal ürünler daha büyük önem kazanıyor. Biz de kliniğimizde BiologiqueRecherche ürünleriyle cildin ihtiyacına dönük tamamen doğal uygulamalarda bulunuyoruz.

Eva BotanicaClinic’te hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Kliniğimizde; kırışıklık, ödem, siyah noktalar, kuru cilt ve sivilcelerin tedavisinde de etkili olan hydrafacial sistemimizle cildin kaybettiği nemi kazandırıyoruz.  Kişiye özel cildin ihtiyacına yönelik anti-aging, leke tedavisi, rosacea, yağlı ciltler, hassas ciltler, sabare, sun keratoz, elastik problemleri gibi sorunları olan tüm cilt problemlerinde uygulanan bakım kürleri ve tedavi hizmetleri veriyoruz. Ayrıca selülit tedavisi, medikal el ve ayak bakım uygulamalarımız da var. Kliğimizde kişiye özel teşhis ve tedavi uyguluyoruz. Lekesiz, sivilcesiz, yağlı olmayan, nefes alabilen ve oldukça genç ve kaliteli görünen bir cilt elde etmek için doğru teşhis çok önemli. Kliniğimizde cildin ihtiyacına yönelik cilt bakımı kürleri ve gelişmiş son teknolojik cihazlarla sunduğumuz çözümlerle tek seansta ve anında görünebilir değişiklikler yaratıyoruz.

Kullandığınız ürünler ve cihazların özellikleri nelerdir? 

Doğallığa verdiğimiz önemle kliniğimizde, kimyasal bileşenlerden arındırılmış BiologiquRecherche ürünleriyle tek seansta çok etkili sonuçlar aldığımız tamamen doğal uygulamalar yapıyoruz.  BiologiqueRecherche Fransa’da 40 yılı aşan bir tecrübe ile ortaya çıkarılmış içeriğinde yüzde 20’nin üzerinde botanik, deniz ve biyolojik öz bulunan tamamen doğal Avrupa’da çok tercih edilen bir marka.

Whatsapp Bilgi Al