Hydrafacial

Dünyada cilt yenileme, leke ve akne tedavisinde mükemmel sonuçlar yaratan, yeni bir teknoloji olan HydraFacial, Dünya üzerindeki FDA onaylı tek düzenli cilt bakım cihazıdır ve 2015 yılının en iyi cilt yenileme ve tedavi teknolojisi seçilmiştir. Diğer sistemlerden farklı olarak Hydrafacial son derece güvenli ve hızlı bir cilt yenileme sunuyor. Üstelik cilt temizliği yaparken aynı anda gençleştiren ve ciltteki problemleri gideren bir antiaging bakım sistemidir. Hydrafacial ile temizleme, yenileme, nemlendirme, antioksidan koruma ve akne tedavisi işlemlerinin kombinasyonu bir arada yapılıyor. Her cilt tipine uygun olan Hydrafacial sadece bir temizlik işlemi değil ayrıca cilt kırışıkları, cilt lekeleri, büyük gözenekler ve akne tedavisinde de kullanılmaktadır. Hiçbir acı ve ağrı hissedilmemektedir. Bu işlem cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

Normal cilt bakımından farkı nedir?

Klasik cilt bakımından farklı olan Hydrafacial’da cildinize buhar verilip herhangi bir sıkma işlemi yapılmaz. Dolayısıyla herhangi bir kızarıklık ya da beklenmedik etki görülmez. Üstelik acısız, ağrısız ve çok daha kısa bir sürede uygulanır. Yaz kış uygulanabilir ve her cilt tipine uygundur. Düzenli uygulandığında sonuçlar kalıcıdır.
Ayrıca normal cilt bakımının ardından makyaj yapmamak gerekirken Hydrafacial’dan sonra hemen makyaj yapılabiliyor.

Tek seansta gözle görülür değişim!

Kadın ve erkeklere her yaşta uygulanabilen Hydrafacial işleminin daha ilk seansında gözle görülür bir gelişme kaydedilmektedir. Bu yöntem ile cilt derinlemesine temizlenir, beslenir, nemlenir ve yenilenir. En hassas ciltler dahil tüm cilt tiplerine her mevsimde uygulanabilen bir bakımdır. Tedavi amaçlı uygulamalarda 1 hafta ara ile 4-6 seans önerilmektedir. Sonucun korunabilmesi için de ayda bir kez tekrarlanması tavsiye edilmektedir. Sadece daha canlı ve sağlıklı bir cilt için bakım amacı ile yapılacaksa ayda bir derinlemesine temizlik yeterlidir.

Whatsapp Bilgi Al