Kurumsal

EVA BOTANICA
BY ESTHETICAL GROUP

Eva Botanica, dermokozmetoloji alanında danışanlarına çok yüksek kalitede  hizmet sunan bir merkezidir. Esas olarak her türlü cilt problemine çözüm bulmak üzere sürekli ulusal ve uluslararası yeni gelişmeleri takip ederek Hassas Ciltler, Akne, Rosecea, Atopikal Egzama, Sedef, Atopikal Dermatit, Telenjiektazi, Pigmentasyon(her türlü cilt lekesi), Anti-Age ve Trikoloji(saç dökülmesi ve her türlü saç derisi problemi) konularında özel çözümler sunan dermokozmetoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir.

Eva Botanica’da, uluslararası etik standartlar ve düzenlemelere uygun olarak üretilen ürünler ve en son teknolojik ve yüksek kaliteli cihazlarla müşterilerine hizmet sunulmaktadır.

Müşterilerimize en son gelişmeleri ve en etkili güncel teknikleri kullanarak hizmet sunuyoruz. Merkezimizde sadece etkinliği ve güvenliği kanıtlanmış yöntemleri kullanıyoruz.

Eva Botanica & Partners, uluslararası Dermatolog Doktorlarla işbirliği içinde çalışmaktadır.

Merkezimiz, Emaar Square Heights Business Center E Blok 1612 Üsküdar İstanbul adresinde elverişli bir konuma sahiptir ve Avrupa Orta Doğu, Rusya ve ABD de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından müşterilere hizmet vermektedir.

Eva Botanica, Biologique Recherche’in Türkiyedeki resmi Expert Merkezidir.

Whatsapp Bilgi Al